Новини
Анонси
Культурний weekend. Київщина
Київ

Кавові історії в музеї Михайла Грушевського

13.10.2021 Зіневич Наталія 00000

Усіх, хто бажає насолодитися неповторною аурою затишної садиби на Паньківській, 9, захованої у середмісті Києва, та засмакувати пахощами спілкування, запрошують 16 жовтня, на веранду Дому Грушевських .Тут вас почастують не лише «кавовими історіями», запареними з щойно виявлених унікальних зерняток — листів, спогадів, щоденників, поезій Михайла Грушевського, а й особливою запашною кавою, яку не подають у жодній кав’ярні Києва, славного міста Лева і навіть Відня.

Як зазначають організатори: «Кавові історії Грушевських» — ці історії про людину, для якої кава не була традиційним вранішнім напоєм чи похапки випитою філіжанкою запашного еспресо. Це історії про інтелектуала й мандрівника, закоханого у старожитності, про високоповажаного професора, котрому не вистачало 24 години на добу, але який знаходив час на спілкування з колегами, друзями, приятелями… Вирвавшись із «метушні щоденних інтересів», ви дізнаєтеся, які смаколики полюбляв вчений, кому дарував розкішні букети, про що по 4 години спілкувався за кавою з учнями, чим були «редакційні бали» на Хрещатику, 40 та багато-багато іншого".

Подія відбудеться в Історико-меморіальному музеї Михайла Грушевського на Паньківській, 9
16 жовтня о 16:00
Реєстрація за посиланням:
https://docs.google.com/.../157QEXfZVt74jNnW9yHw6.../edit...

#музейгрушевського #кавовіісторії #HrushevskyHouse #каваумузеї

Нагадаємо, ми розповідали, як Музей Грушевського пропонує піти у Культурний Декрет

Про наукову подію для дня народження історика: Михайло Грушевський: міфи та реальність – зібрання круглого столу у Києві

Також ми наводили сторінки історії: Михайло Грушевський був у Фастові

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.