Київщина
Суспільство
Київщина-суспільство
Автоновини

До 10 червня планують завершити ремонтні роботи на всіх зруйнованих мостах Київщини

28.05.2022
Наразі відновлення проїздів через зруйновані переправи в пристоличному регіоні знаходиться на завершальному етапі.

До 10 червня планують завершити ремонтні роботи на всіх зруйнованих мостах Київщини - зображення

До 10 червня планують завершити роботи та відкрити сполучення через всі зруйновані мости Київщини, повідомляє пресслужба Київської обласної державної адміністрації.

Через вторгнення російських окупантів загалом на території Київської області було пошкоджено 22 штучні споруди на дорогах загального користування місцевого значення. Станом на 27 травня вже вдалося відновити проїзд по 20 мостах у різних районах. Зокрема, облаштовуються тимчасові мости, переправи, або організовується об’їзд.

До 10 червня планують завершити ремонтні роботи на всіх зруйнованих мостах Київщини - зображення

Наразі відбудовують два мости у Вишгородському районі. Також продовжуються ремонтні роботи на шляхах сполучення Димер-Богдани з обходом с.Сухолуччя та Розважів – Тетерівське – Кухарі /на Любовичі/, що у Вишгородському районі. Роботи з відновлення цих мостів розпочались на початку травня. Загалом буде відновлено понад 45 метрів дорожнього полотна. Завершити роботи та відкрити сполучення планують до 10 червня.

Нагадаємо, нещодавно стало відомо, що на Київщині вже розміновані всі автомагістралі. Також повідомлялося, що в Макарові збираються за місяць відновити міст через Здвиж, а в Стоянці планують відкрити новий міст вже 29 травня.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.