Новини Київської області

Біатлоністи з Київщини здобули нагороди на чемпіонаті України

Спортсменам із Київської області вдалося вибороти срібло та бронзу.

Біатлоністи з Київщини здобули нагороди на чемпіонаті України - зображення

З 11 по 17 лютого на спортивній базі "Тисовець" на Львівщині відбувся чемпіонат України з біатлону серед юнаків та дівчат-2022. Взяли участь у змаганнях й спортсмени з Київщини. До медальної скарбнички Київщини потрапили дві нагороди, срібло та бронза, повідомляє пресслужба управління фізичної культури і спорту КОДА.

Зокрема, віце-чемпіонкою України стала Надія Пономаренко в індивідуальній гонці серед дівчат молодшої вікової категорії. Також спортсменка прийшла п’ятою до фінішу в спринті на 5 км.

Крім того збірній Київщини вдалося вибороти бронзу в змішаній естафеті серед молодшої вікової групи.

Нагадаємо, тхеквондистка з Ірпеня виборола золото на Всеукраїнській універсіаді. Натомість юна фехтувальниця з Ірпеня стала переможницею Національної дитячої ліги. Марія Колеснікова виборола бронзову перемогу серед учасників 2011 року народження і молодше. Дівчина увійшла до трійки переможців з-поміж 115 дітей із п’яти регіонів України.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.