Київщина
Технології

Ігровий браузер Opera може регулювати швидкість потокового відтворення

12.09.2019 Олена Стець 0

Opera GX, веб-браузер, що розроблений спеціально для ігор, тепер може регулювати швидкість перегляду, звільняючи пропускну здатність під час гри. Браузер, створений командою розробників Opera, містить безліч інструментів, призначених для геймерів, включаючи інтеграцію з Twitch, інструменти оптимізації ОЗУ й ЦП, а також доступ до спеціальних знижок на популярні ігри.

Ігровий браузер Opera може регулювати швидкість потокового відтворення

«Багатьом з нас подобається транслювати музику з YouTube або фільму Netflix в нашому браузері, одночасно граючи в гру й паралельно транслюючи ігровий процес. Це вимагає великої смуги пропускання і, як правило, ваш браузер має потребу саме в цьому. Ми це виправили», - сказав Мацей Кочемба, директор по продукту Opera GX.

Ігровий браузер Opera може регулювати швидкість потокового відтворення

Останній випуск дозволяє звільнити велику пропускну здатність для ігор і потокової передачі одночасно. Встановивши бажаний ліміт з меню, браузер буде дотримуватися саме його. Opera GX також містить календар випуску ігор, що дозволяє відразу побачити всі майбутні запуски. Також реалізована покращена підтримка Twitch, в тому числі можливість фільтрації списку каналів за якими ви слідкуєте, а також поліпшена підтримка Razer Chroma. Opera GX дозволяє обрати власні кольори, а переходи між відтінками стали більш плавними.

Ви можете віддати перевагу використанню звичайного браузеру для повсякденного використання, але для ігрових сесій варто спробувати Opera GX, на горизонті можуть з'явитися деякі цікаві доповнення.