Новини світу
Україна-суспільство
За кордоном
Економіка

Ще 8 млрд євро: Україна отримає ще один транш від ЄС

Рішення про надання макрофіну мають затвердити Європейський парламент і Рада ЄС.

Ще 8 млрд євро: Україна отримає ще один транш від ЄС - зображення
Фото: pixabay

Україна отримає ще 8 мільярдів євро від ЄС, який стане другим траншем макрофінансової допомоги, повідомили в Telegram-каналі Центру стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки з посиланням на слова речниці Єврокомісії під час брифінгу у Брюсселі.

"Ми працюємо над другою частиною макрофінансової допомоги, яка становить 8 мільярдів євро. Ведеться технічна робота, щоб надати його якомога швидше", –

речниця Єврокомісії

За словами речниці Єврокомісії, рішення про надання цього макрофіну мають затвердити Європейський парламент і Рада ЄС. Проте дата, коли це може статися наразі не повідомляється.

Нагадаємо, сьогодні, 12 липня, Рада Євросоюзу затвердила рішення виділити Україні додаткову макрофінансову допомогу у розмірі €1 мільярда. Ця макрофінансова допомога має забезпечити необхідні ресурси для покриття нагальних потреб держави та роботу критичної інфраструктури.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.