Новини
За кордоном
Політика

ЄС хоче взяти участь у перемовинах США та Росії (ВІДЕО)

29.12.2021
У Євросоюзі повідомляють, що будь-які переговори щодо європейської безпеки мають відбуватися у координації з ними та за їх участі.

Євросоюз хоче взяти участь у переговорах США та Росії щодо безпеки України та Європи.

Про це заявив верховний представник ЄС із зовнішньої та безпекової політики Жозеп Боррель.

«Ми не хочемо і не можемо собі дозволити бути сторонніми глядачами, через голову яких ухвалюються рішення», - повідомив він.

За словами дипломата, переговори між США і Росією будуть результативними, якщо вони відбудуться спільно за участі ЄС.

Глава також прокоментував вимоги Кремля, а саме так званих гарантій «не вступу» України в НАТО, про які говорив Володимир Путін під час своєї прес-конференції.

Глава ЄС Жозеп Боррель назвав цю вимогу неприйнятною, особливо з огляду України. Водночас глава ЄС  переконаний, що переговори з Росією не повинні обмежуватись темою України та обмеження розширення НАТО.
пам’ятати, що лід не потерпить вашої необачності. Не забувайте про безпеку власного життя та дбайте, щоб улюблене заняття не стало «крижаною» пасткою для вас.

Нагадаємо, за підтримки Євросоюзу в Україні започаткували проєкт, який сприятиме вдосконаленню безпечного поводження з радіоактивними відходами та моніторингу водних ресурсів у зоні відчуження.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.