Новини
Україна
Київщина
Здоров'я
Київ

Хворим на COVID-19 медикам передбачені виплати до 630 тисяч гривень

12.06.2020 Оксана Кириленко 0

Міністр охорони здоров'я Максим Степанов сьогодні, 12 червня, під час брифінгу розповів про компенсацію медикам, які захворіли на коронавірус.

Так, до 630 тисяч гривень передбачені виплати медичним працівникам, які захворіли на коронавірус. Також у разі смерті медика від COVID-19 сума виплат їхнім родичам становить до 1 мільйона 576 тисяч гривень.

«Якщо є професійне захворювання медичного працівника від коронавірусу, виплати йому складають до 630 тисяч гривень, залежно від ступеня втрати працездатності або якщо була встановлена інвалідність. Також були передбачені кошти, які виплачуються сім'ям загиблих медичних працівників. Вони складають 1 мільйон 576 тисяч гривень», - зазначив Степанов.

Іще він розповів, що урядом було прийняте рішення щодо виділення додаткових коштів у Фонд соціального страхування. Ця сума коштів становила 2 мільярди 278 мільйонів гривень. В тому числі ці кошти були передбачені на виплати медичним працівникам, які захворіли коронавірусом.

Зазначимо, що за даними МОЗ станом на 12 червня, в Україні коронавірусом захворіли 5322 медпрацівника. Всього в Україні за добу зафіксовано 683 нових хворих.