Новини
Київщина
Анонси
Вишгород
Київщина-суспільство
Хороші новини

Хто отримає стипендію Вишгородського міського голови?

09.01.2020 Косянчук Інна 0

Про те, хто з молодих вишгородців стане стипендіатом, стане відомо 11 січня під час урочистого оголошення результатів конкурсу

Торік уперше у Вишгороді було оголошено конкурс на стипендію (премію) міського голови для обдарованих та талановитих дітей, успішної молоді міста.

Як уже повідомляв «Погляд», майже 50  заявок у п’яти номінаціях на отримання стипендії (премію) Вишгородського міського голови отримала міськрада. Спочатку відбувся етап онлайн-голосування, не на Фейсбук сторінці кожен міг віддати голос за кандидатів, яких бачив серед стипендіатів. Щоправда, тоді не обійшлося без критики організації голосування, дехто зауважував, що результат залежить не скільки від особистих якостей кандидата, а від того, скільки у нього друзів у Фейсбуку.

Втім, після голосування спільноти вдбувся другий етап, у якому переможця визначало експертне журі.  Ось настав час підбивати підсумки й оголошувати переможців-стипендіатів.

Дата заходу: 11 січня

Початок: 14.00

Локація: м. Вишгород, пл. Шевченка, 1, велика зала адмінбудинку

Секретар міської ради Тетяна Бражнікова запросила на урочисту церемонію всіх бажаючих, а також подякувала всім, хто причетним до організації цього проєкту – зокрема Молодіжній Раді при Вишгородській райдержадміністрації 2019-2021, членам експертної комісії та всім, хто брав активну участь у голосуванні.

Фото з відкритих інтернет-ресурсів