Новини
Україна
Автоновини

Хочуть штрафувати: МВС буде ініціювати закон про сезонні шини

11.02.2021 Дар'я Сафронова 0

Численні ДТП певною мірою пов'язані з використанням "лисої" гуми у складних погодних умовах.

Як повідомив радник міністра внутрішніх справ України Володимир Мартиненко у коментарі Obozrevatel, МВС ініціюватиме прийняття закону, що буде зобов'язувати використовувати сезонні шини.

"Ще один момент - використання певної глибини протектора для вантажного транспорту. Адже так само через вантажний транспорт, через "лису" гуму в нас створюються затори на дорогах", -

Володимир Мартиненко

Він пояснив, що траси міжміського або міжобласного сполучення найчастіше блокуються саме через фури, які їздять на невідповідній гумі.

"Вони вважають, що можуть з цим впоратися. Але фізику не обдуриш. Автомобіль на лисій гумі зупиняється на льоду або снігу і блокує проїзд всім іншим ", -

Володимир Мартиненко

Радник міністра не назвав розмір штрафів, які повинні застосовуватися до порушників. Однак він зазначив, що сума штрафу повинна бути достатньою, щоб змусити водіїв "перевзувати" свої машини.

Тож наступного тижня МВС має намір провести робочу зустріч з народними депутатами, щоб прискорити прийняття необхідних змін до законодавства.

"Я думаю, що ми використовуємо всі можливі шляхи, в тому числі через Кабмін, через народних депутатів", -

Володимир Мартиненко

Ми розповідали, що планують розглянути у Верховній Раді - мова про законопроєкт №2695 про посилення відповідальності за керуванням транспортним засобом напідпитку та підвищення штрафів за порушення ПДР.

Як "Погляд" повідомляв, в Україні планують встановити нові камери системи автофіксації. Втім, слід зауважити, що незважаючи на зменшення кількості ДТП завдяки цій системі, як і в будь-якому нововведенні, існує зворотна сторона. Це співвідношення покарання за порушення того чи іншого швидкісного режиму, яке ще буде у подальшому коригуватись.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.

Фото: pixabay