Новини
Україна
Пожежі
Україна-суспільство

Харків: у лікарні померла 16-та жертва жахливої пожежі

25.01.2021 Дар'я Сафронова 0

У харківському хоспісі лікарні №17 помер 83-річний чоловік, який був прикутий до ліжка.

Фото: Харківська міськрада

Про це повідомила заступниця Харківського міського голови Світлана Горбунова-Рубан у "Суспільне.Харків".

Нагадаємо, "Погляд" писав, що в приватному пансіонаті для літніх людей “Золотий час” сталася пожежа, де було виявлено тіла 15 людей. Також ми інформували про стан потерпілих внаслідок загоряння, яких було передано до медичних закладів. На жаль, один із них не зміг повернутися живим.

За словами заступниці Харківського міського голови, смерть 85-річного чоловіка пов'язана з його віком і загальним станом.

"Смерть цієї людини ніяк не пов'язана з пожежею. Це дуже літня людина, яка з вересня лежала у тому закладі, потім її перевели до нас"

Світлана Горбунова-Рубан

Інформацію про смерть пацієнта також підтвердив головний лікар Міської клінічної багатопрофільної лікарні №17 Дмитро Черепов.

"Погляд" повідомляв, що вірогідною причиною моторошної пожежі може бути необережне поводження з електронагрівальними приладами. Харківською обласною прокуратурою розпочато кримінальне провадження за фактом порушення встановлених законодавством вимог пожежної безпеки ч.2 ст. 270 КК України. Тому, орендаря пансіонату, управляючу закладом, власника домоволодіння та адміністратора хоспісу було затримано на 60 діб під вартою без права внесення застави.

Раніше "Погляд" інформував, що до Харкова приїхав президент України Володимир Зеленський та оголосив 23 січня - днем жалоби.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.