#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Україна
Події

Хакери атакували офіційний сайт країни України

26.01.2022
Через дії кіберзлочинців ресурс кілька годин не працював.

Хакери атакували офіційний сайт країни України - зображення

Як повідомила пресслужба українського МЗС, в ніч проти 26 січня хакери здійснили атаку на офіційний сайт України –  портал Ukraine.ua.

Попри те, що близько 13:00 доступ до сайту було відновлено, робота з протидії наслідкам кібернападу триває. Зокрема, фахівці МЗС України вживають усіх необхідних заходів для відновлення повноцінної стабільної роботи сайту.

Зазначимо, що офіційний сайт України Ukraine.ua запустили 14 січня 2021 року. Це портал для іноземних аудиторій про справжню сучасну Україну — креативну, динамічну, інноваційну, країну різноманіття та чаруючої природи, країну свободи та гідності, у якій тисячолітня історія та культура доповнені амбітним баченням майбутнього. Портал мовить англійською, німецькою, французькою, іспанською, китайською, арабською мовами та на івриті.

У МЗС наголосили, що це допомагає представити сучасну Україну мільярдам людей у всьому світу. Наразі кіберполіція не надала коментарів щодо нової хакерської атаки.

Нагадаємо, в Україні в ніч на 14 січня сталася глобальна хакерська атака на сайти уряду. Офіційна інформація з цього приводу з'явилася на сторінці Міністерства освіти і науки у Facebook. А в Польщі заявили, що публікація заяв від хакерів польською мовою є черговою спробою дестабілізувати польсько-українське партнерство.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.