Новини
Україна
Київщина
Довкілля

Хайп на кульках: міністр екології вслід за міністром освіти закликав школи провести ековипускні

29.05.2019 Бобрик Юлія 0

Міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак закликав навчальні заклади України підтримати флешмоб #ековипускний та під час святкування випускних вечорів, а також урочистостей до Дня захисту дітей утриматися від повітряних шоу з використанням гелієвих повітряних куль та небесних ліхтариків. Повідомляє прес-служба міністерства.

«Я закликаю всі навчальні заклади України приєднатися до флешмобу #ековипускний та відмовитися від ідеї з повітряними шоу. Натомість пропоную висаджувати дерева чи витратити гроші, призначені для купівлі повітряних кульок, на благодійні внески, наприклад, притулкам для тварин. Така відмова нічого не вартує, а для довкілля – стане великим бонусом», – написав Остап Семерак на своїй сторінці у Фейсбук.

Нагадаємо, вчора міністр освіти Лілія Гриневич також закликала майбутніх випускників приєднатися до флешмобу #ековипускний. Даний пост міністра набув широкого розголосу у ЗМІ. Тому хоча призив відмовитися від повітряних кульок – правильний, адже матеріали, з якого складаються повітряні кулі, розкладаються протягом кількох років, виникає питання міністри дійсно – виникає питання: яку мету переслідують міністри «хайп» чи турбота про довкілля?