Новини
Культура
Новини ШоуБізу

Гурт The Hardkiss порадував фанів новим кліпом "Жива" (відео)

25.09.2019 Кочкина Марина 0

Український рок-гурт The Hardkiss презентував новий відеокліп на пісню "Жива", яку шанувальники також зможуть почути в альбомі 2021 року. У новій відеороботі можна побачити "темну" історію про любов, ненависть і жіноче переродження, яке може пізнати кожна жінка.

Якщо раніше The Hardkiss показував в своїх відеокліпах мотиви космосу, то на цей раз у центрі стоїть природа і вампірична енергія.

Режисер кліпу Mitti Misura поділився, що близько 5 років мріяв показати справжні готичні образи через призму людських відносин. Деякі свої ідеї він розповів солістці гурту Юлії Саніній та її чоловікові-музиканту Валерію Бебко. Зйомки кліпу відбулися в кінці серпня на трьох локаціях в Києві: іподром, Київмлин та Русанівська набережна.

"Щоразу, коли я проїжджав по Гаванському мосту, вежа елеватора захоплювала мою уяву … Ми відразу зрозуміли, що це буде вампірська історія. Історія-метафора про чоловіка і жінку, яку захоплює пристрасть і робить такою небезпечною. Але вона інша, вона шукає і знаходить тепло в собі. Вона змінюється ", - пояснив художник.

Юлія Саніна в свою чергу додала, що під час зйомок кліпу "Жива" були свої труднощі: чорні лінзи в очах протягом 20 годин, кров, піротехніка, але результат її вразив.

"Розумію, що комусь історія може здатися похмурої, але вампіри без крові - це точно не наше "кіно". Ми настільки "загралися" з містикою, що в самому фіналі зйомок сталася надзвичайна подія. Піротехніка підвела і на мені спалахнуло плаття. Але, спасибі, всі добре, я Жива" ...- підсумувала співачка.

Джерело