Новини
Києво-Святошинський район
Київщина-суспільство

Гурт "Без обмежень" та GROSU: Новосілки відзначили 93-річницю заснування села

24.09.2019 Альона Ткаченко 0

Нещодавно село Новосілки Києво-Святошинського району відсвяткували “Оксамитовий Happy Weekend" іншими словами, чергову річницю населеного пункту. Також в цей день парафіяльна Храму Різдва Богородиці відсвяткувала Храмове свято.

Урочистості пройшли за участі художніх та творчих колективів, юних спортсменів, учнів ліцею "Ерудит", представники громадських та ветеранських організацій, депутати селищної, районної, обласної та Верховної рад та гостей.

Святкові заходи в Новосілках проходили з розмахом. На площі біля Будинку культури, де була розташована сцена, палатки народних умільців, виставка картин заслуженого художника України, Почесного жителя Києво-Святошинського району, жителя Чабанів Юрія Пацана, чудові дизайнерські роботи Яніни Вербицької, палатки з кулінарною продукцією від місцевих закладів масового харчування. Гостей на честь свята пригощали запашним кулішем з польової кухні. Для дітей організували дитячі атракціони, каруселі, батути, солодка вата з попкорном та аніматорів.

Також гостей та мешканців села розважали виступи артистив української етради такі як: чарівна жителька Чабанів Тіана Роз, веселий та запальний молодіжний гурт "Фуджи", Міша Романова, багато позитивних емоцій викликали молоді ,талановиті і чарівні Юлія та Катерина Киризлієви, співачка GROSU та гурт "Без обмежень". Ведучими на святкових заходах були чарівна Соломія Вітвіцька та Любомир Олянич.

За інформацією: Чабанівської селищної ради