Гуляв з канабісом вулицями Василькова
У Василькові патрульна поліція виявила у пішохода згорток із наркотичною речовиною.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/11/123433278_817194155710488_9081882686519352587_n.jpg)
Як розповіли кореспонденту «Погляду» у Васильківському відділі поліції, близько 3 ночі 3 листопада по вулиці Соборна правоохоронці зупинили 36-річного чоловіка, який поводився підозріло.
Провівши поверхневу перевірку, у чоловіка – місцевого жителя – було знайдено згорток із подрібненою речовиною темно-зеленого кольору – канабісом. Правоохоронцям чоловік пояснив, що наркотичну речовину не мав наміру збувати.
Тож слідчо-оперативна, яка прибула на місце події, вилучила наркотичну речовину та направила на експертизу, а також відкрила кримінальне провадження за ч.1 ст.309 Кримінального кодексу України (зберігання наркотичних засобів без мети збуту).
Досудове розслідування триває.