Громадянин Німеччини хотів вивезти з України військові нагороди Третього рейху
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/02/photo-2000x1333.jpg)
Іноземець намагався вилетіти через аеропорт "Жуляни" до Франкфурта і прихопити із собою: унікальну нагороду періоду Третього рейху «Почесна руна СС», нагрудний знак Люфтваффе, а також пруську та німецьку військову нагороду - орден «Залізний хрест».
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/02/84964384_2891501787577264_8413626498031812608_n.jpg)
А наш співвітчизник також мав намір вивести до Німеччини: 5 мідних копійок 1795 р. часів Катерини Другої, 10 срібних копійок 1915 р. часів Миколи Другого та медаль «За победу над Германией в Великой отечественной войне».
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/02/84291678_2891501737577269_7332524624799858688_n.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/02/84934855_2891501707577272_7798079692203884544_n.jpg)
Третє порушення - два мисливських ножі з двосторонньою заточкою, який експерти вже визнали холодною зброєю, виявлено в міжнародному поштовому відправленні, яке прямувало з США на адресу української отримувачки.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/02/84829123_2891501884243921_1034096436884537344_n.jpg)
Київська митниця Держмитслужби