Новини
Кримінальні новини
Київ

Громадяни РФ намагались влаштуватись до Нацгвардії України

30.11.2020 Дар'я Сафронова 0

Два кандидата на проходження служби до українських військових підрозділів приховали наявність подвійного громадянства.

Фото: pixabay.com

Двоє мешканців Києва, один з яких - колишній співробітник МВС, інший — уродженець Росії, намагались укласти контракт з Національною гвардією України для проходження військової служби. Про це повідомляє Служба безпеки України.

Також було встановлено, що колишній міліціонер одержав російський паспорт, тимчасово перебуваючи на анексованій території АР Крим. Відомо, що чоловік мав зв’язки з правоохоронними органами півострова.

Росіянин за походженням, невдовзі після одержання паспорту своєї країни, він переїхав до України, де став її громадянином.

Наразі перевіряється інформація щодо причетності викритих осіб про діяльність спецслужб РФ. Відповідне рішення ще приймається.

Як повідомляв “Погляд”, СБУ попередила вивезення військових товарів за кордон: на Близький Схід намагались вивези агрегати, комплектуючі та деталі для зенітно-ракетного комплексу "Оса-АК-М".

Раніше “Погляд” інформував, як мешканці Київщини намагались перевезти через кордон екстремістську літературу до однієї з пострадянських країн з терористичними намірами.