#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Київщина
Бровари
Суспільство
Київщина-суспільство

Громадянам повернуто понад 2 млн гривень: інформує Броварське управління ГУ ДФС

05.08.2019 Руслан Семенець 0

Громадянам, які скористалися правом на податкову знижку повернуто з бюджету понад 2 мільйони гривень, про це інформує Броварське управління ГУ ДФС у Київській області.

Броварське управління ГУ ДФС у Київській області повідомляє що з початку поточного року подано 1 764 декларацій про майновий стан і доходи за 2018 рік.
З метою реалізації права на отримання податкової знижки подали декларації 950 громадян, сума податку на доходи фізичних осіб, яка підлягає поверненню складає 2,5 мільйони гривень.
Наразі громадянам вже повернуто з бюджету 2,2 мільйони гривень податкової знижки.
Нагадуємо, на компенсацію частини сплачених коштів за умов декларування доходів можуть розраховувати громадяни, які протягом минулого року сплачували податок на доходи фізичних осіб. Це особи, які сплачували відсотки за іпотечним кредитом, перераховували благодійні внески неприбутковим організаціям, сплачували кошти за своє навчання або навчання своїх дітей, страхували себе та свою родину, сплачували кошти за переобладнання транспортного засобу на альтернативні види палива, здійснювали оплату допоміжних репродуктивних технологій та оплату вартості державних послуг при усиновленні дитини, включаючи сплату державного мита, сплачували кошти на будівництво чи придбання доступного житла, у тому числі на погашення пільгового іпотечного кредиту.
Для отримання податкової знижки, необхідно подати до 31 грудня декларацію, в якій зазначити суму отриманих доходів та суму коштів, які були сплачені за минулий рік. Якщо у цей період декларація не була подана, то знижка за цей період втрачається. Після проведення відповідних перерахунків кошти будуть повернуті платнику протягом 60 днів у спосіб, зазначений ним у декларації.