Громадському проекту відкритих онлайн-курсів -"Прометеусу" 5 років
П’ятирічний ювілей відзначив громадський проект масових відкритих онлайн-курсів (МВОК) - «Prometheus». Мета проекту - революція в освіті. Безкоштовний онлайн-доступ до найкращих навчальних курсів університетського рівня всім бажаючим в Україні незалежно від місця проживання, віку, статків та стану здоров’я.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/8081_701255356590309_4883757289095661780_n.jpg)
У співпраці з викладачами кращих ВНЗ України та світу тут створюють та розміщюють МВОК на власній онлайн-платформі та надають безкоштовну можливість університетам, організаціям та провідним компаніям публікувати та розповсюджувати курси на цій платформі.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/48397841_1913189432063556_5011036806368460800_n.jpg)
На платформі навчається понад 1 мільйон унікальних користувачів. З них понад 26 тисяч мають мінімум три сертифікати про успішно завершені онлайн-курси, понад 7 тисяч слухачів – п’ять сертифікатів, понад 3 тисячі – сім!
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/54730761_2041178895931275_6097830765398065152_n.jpg)
Майже 300 слухачів мають 16 сертифікатів.
Сорок сім із них – 27
Дев’ятеро людей – 52
Рекордсменкою на платформі є пані Анна, що успішно пройшла 73 онлайн-курси