#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Обухів
Київщина-суспільство

Громаді Обухівщини представили нового голову Обухівської РДА - Олександра Гомона

24.01.2020 Кочкина Марина 0

24 січня у приміщенні Обухівської районної ради очільник Київської області Олексій Чернишов представив нового голову Обухівської районної державної адміністрації Олександра Гомона.

Про представлення нового очільника Обухівщини повідомляє ресурс Українська міська рада.

Розпорядженням Президента України від 21 січня 2020 року №28/2020-рп, Гомона Олександра Вікторовича призначено головою Обухівської РДА з дати підписання документа.

Очільник Київщини вручив новопризначеному керівнику району посвідчення та висловив переконання, що під його чітким керівництвом, спільними зусиллями із депутатським корпусом та керівниками різних рівнів на місцях Обухівщина стане динамічно розвиватися та зможе очолити рейтинг розвитку районів Київської області. Про це йдеться на сайті КОДА.

Голова Київської ОДА відзначив, що Олександр Гомон був обраний з-поміж сотень кандидатів на цю посаду через систему LIFT, що свідчить про прозорий підхід нової влади до відбору кадрів на керівні посади державних службовців. У свою чергу, Олександр Гомон подякував Президентові України та очільникові Київщини за високу довіру та запевнив присутніх у своїй готовності докласти всіх зусиль задля виконання поставлених перед ним доручень.

Довідково: Гомон Олександр Вікторович з 16 лютого 2017 р. до 29 листопада 2019 р. працював головою Бериславської РДА Херсонської області.

Також у мережі можна знайти інформацію, що людина з такими даними була в.о начальника Деснянського РУ ГУМВС в Києві в 2011 році. У 2002 році за списком партії «Єдність» в парламент балотувався Гомін Олександр Вікторович з Рівного.