Новини
Україна
Новини Київської області
Київщина-суспільство

Громади Київщини отримали 20 станції Starlink

Це дозволить забезпечити безперебійну роботу об’єктів критичної інфраструктури громад Бучанського району.

Громади Київщини отримали 20 станції Starlink - зображення
Бучанська РДА

Макарівська, Бородянська, Гостомельська, Бучанська, Немішаївська, Дмитрівська, Пісківська та Білогородська територіальні громади вже отримали 20 станції Starlink. Про це повідомила пресслужба Бучанська РДА.

"Завдяки цій глобальній супутниковій системі буде забезпечено безперебійну роботу об’єктів критичної інфраструктури громад Бучанського району під час відключення світла або при появі проблем з кабельною мережею. А це вкрай необхідно в умовах війни", –

голова Бучанської РДА Микола Ляшенко

Варто зазначити, що Starlink – це проєкт компанії SpaceX, який за допомогою мережі супутників надає доступ до широкосмугового інтернету. Швидкість такого інтернету – до 1 Гбіт/с для кожного абонента, а користуватися ним можна у будь-якій точці Землі.

Нагадаємо, днями в Україні зареєстрували Starlink Ukraine як представництво компанії SpaceX. Також медичні заклади Бородянки та Ірпеня отримали станції Tesla Powerwall, які мають високу автономність і забезпечує резервне живлення під час відсутності електроенергії. Також амбулаторії зможуть використовувати сонячну енергію як джерело живлення та накопичувати електроенергію.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.