Граната та наркозілля: у Ворзелі затримали місцевого жителя
Затримано 27-річного жителя смт Ворзель, в автомобілі якого виявили предмет схожий на гранату.
Як повідомляє поліція Київщини, правоохоронці за орієнтуванням зупинили транспортний засіб чоловіка, в якому виявили боєприпас. На місці виявлення боєприпасу працюють вибухотехніки.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/06/FB1A1044-2E44-44E0-B284-F727FF13390C.jpeg)
Під час невідкладного обшуку за місцем проживання громадянина також було виявлено 20 кущів незаконного посіву наркозілля.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/06/8FACF1FB-7543-4F8D-8AA5-4C9F00CD1014.jpeg)
Усі речові докази направлено на проведення відповідних експертних досліджень. Поліція наразі встановлює походження гранати. Чоловіка затримано в порядку ст. 208 КПК України.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/06/A0E3D654-F0BC-4899-8B07-E2A4845E940F.jpeg)
За даним фактом відкриті кримінальні провадження за ст. 263 КК України (Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибузовими речовинами), а також за ст. 310 КК України (Посів або вирощування снотворного маку чи конопель). Наразі триває досудове розслідування.
Раніше повідомлялося, що Вишгородські поліцейські спіймали розбійника аж на Кіровоградщині.