Новини
Україна
Київ

Готель «Дніпро» виставили на аукціон


Проведення торгів планується на 15 липня. Стартова ціна будівлі у центрі столиці – 80 923 400 грн.

Новий власник отримає будівлю готелю в самому центрі столиці загальною площею 12 829 м², яка складається з 12 наземних та одного технічного поверхів, бельетажу і підвалу. Крім того, перед готелем розташований гостьовий паркінг на 56 паркомісць – земельна ділянка належить АТ «Дніпро» на праві постійного користування, розповіли у Фонді державного майна України.

У розпорядженні гостей - 186 номерів різних типів, ресторани, бари, SPA-центр і декілька конференц-залів.

В умовах продажу зазначено, що майбутній власник має зберегти основний вид діяльності Товариства, номерного фонду готелю на рівні не менше 100 номерів, категорії готелю не нижче «чотири зірки», в найменуванні готелю слова «Дніпро» (англ. Dnipro).

Погасити протягом трьох місяців заборгованості ПрАТ «Готель Дніпро» із заробітної плати, перед бюджетом, простроченої кредиторської заборгованості у разі їх наявності на дату переходу до покупця права власності на пакет акцій.

Не допустити звільнення працівників Товариства з ініціативи покупця чи уповноваженого ним органу (за винятком вчинення працівником дій, за які передбачено звільнення на підставі пунктів 3, 4, 7 і 8 частини першої статті 40 та статті 41 Кодексу законів про працю України) протягом шести місяців.

Нагадаємо, «Погляд» нещодавно повідомляв, що Укрпошта також планує продати головний офіс на Хрещатику.