Новини
Україна
Україна-суспільство

Гордість нації: Залужний привітав десантно-штурмові війська з професійним святом (ВІДЕО)

21.11.2022
Він зазначив, що загартовані у важких боях, десантно-штурмові війська дали гідну відсіч ворогу.

Головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний привітав Десантно-штурмові війська зі святом і подякував кожному десантнику за службу, вірність присязі та клятві.

"Вітаю вас із Днем Десантно-штурмових військ Збройних Сил України.

Ви – завжди перші! Ви там, де найважче. Ви пройшли особливий відбір і виснажливу підготовку. Саме тому ви є елітою війська і гордістю нації.

Загартовані у важких боях, ви дали гідну відсіч ворогу. Всі без винятку бригади наших Десантно-штурмових військ – легендарні. Я дякую кожному десантнику за службу, за вірність військовій присязі та клятві десантника.

Схиляю голову перед тими, чия кров назавжди влилася в колір ваших беретів.

Вітаю зі святом! Пишаюся та покладаюся на вас!

Слава ДШВ!

Слава Україні!", –

Головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний

Нагадаємо, також 21 листопада в День Гідності та Свободи Володимир та Олена Зеленські вшанували пам’ять загиблих під час Революції Гідності.

Сьогодні, 21 листопада, в Україні відзначаються День Гідності та Свободи – свято на честь початку цього дня двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року). Таким чином цей День є не лише черговою пам’ятною датою в календарі, цей день символізує відданість України ідеалам і принципам побудови демократичної держави та ідеям свободи. Події, до яких приурочено День Гідності та Свободи, є одними з ключових моментів українського державотворення, знаковими точками консолідації народу та уособленням глибинних трансформацій суспільної свідомості.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.