#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Київщина
Технології

Google позначатиме фейкові зображення при результатах пошуку

24.06.2020 Олена Стець 0

Нова функція буде доступна користувачам з усього світу.

Google включається у боротьбу з фейками. Компанія відзначатиме фейкові зображення в пошуку картинок. Про це повідомив пошуковик у своєму офіційному блозі.

Функція буде працювати наступним чином: при пошуку картинок біля мініатюри фото користувач бачитиме повідомлення від фактчекерів, яке попереджатиме, що дана ілюстрація - фейк. При кліці на картинку з результатів користувач отримуватиме інформацію, хто і як перевіряв це зображення на фактичну точність. Це стосується як окремих картинок, так і фотографії всередині матеріалів. Подібна функція передбачена і для Google News: сервіс зазначає перевірену інформацію на правдивість.

Фото: www.blog.google

З квітня 2020 року таку ж функцію тестують і для відеоконтенту, що розміщується на YouTube. Так, користувачі з США бачитимуть посилання на матеріали для фактчекінгу під роликами з сумнівним вмістом.

У Google відзначили, що наявність або відсутність мітки не впливатиме на видачу візуального контенту в результатах пошуку.

Читайте також: