#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Київщина
Технології

Google автоматично видалить ваші дані через 18 місяців

26.06.2020 Олена Стець 0

Відсьогодні пошуковик запускає функцію автоматичного видалення даних. Робиться це заради конфіденційності.

Компанія Google вже оголосила про оновлення безпеки та конфіденційності Android 11 на початку червня 2020 року. Тепер зміни стосуються даних, до яких звертаються такі служби Google, як Карти та YouTube, а точніше термінів їх зберігання.

«Ми керуємося принципом, що інформація повинна зберігатися тільки до тих пір, поки вона корисна для вас», - написав генеральний директор Google Сундара Пічаї у своєму блозі.

Google часто критикують за збір та зберігання даних, про які користувачі навіть не підозрюють. Рік тому компанія додала функцію їх автоматичного видалення, яку користувачі могли налаштовувати самі. Наприклад, видаляти історію активності в Інтернеті та додатках кожні 3 або 18 місяців.

Тепер політика термінів зберігання даних змінюється

За замовчуванням нові облікові записи Google будуть автоматично видалятися кожні 18 місяців. Історія YouTube - кожні 36 місяців. Але замовчування можна скасувати в налаштуваннях облікового запису, якщо користувач з якоїсь причини хоче, щоб компанія постійно стежила за його активністю. Google також має намір відправляти користувачам повідомлення і нагадування електронною поштою, щоб вони не забували перевірити налаштування зберігання даних.

Читайте також: