Новини
Культура
Україна-суспільство
Київ

Головну ялинку країни прикрасила традиційна зірка


Неординарну ідею з прикрашанням головної ялинки країни капелюхом українці не оцінили. 17 грудня замість нього на ялинку, що розташовується на Софійській площі у Києві, було встановлено традиційну восьмикутну зірку.

фото - "Сгодня"

Така заміна прикрас коштувала бюджету 75 тис. грн. Саме стільки коштувала зірка. Та й капелюх був не з дешевих – 70 тисяч гривень, який наразі просто лежить на складі, повідомляє ТСН.

Висота зірки становить 4 метри. Вона обладнана трьома видами гірлянд: обведення зірки – біле і тепле, холодні і білі вогні у вигляді комет, а по середині зірка буде світитися золотими вогниками. Встановили її за допомогою крану.

Нагадаємо, що попередник зірки – казковий капелюх – переважно не сподобався громадськості, викликавши хвилю критики. Віруючі та представники церкви назвали його «відьмацьким». Тож 13 грудня капелюх було демонтовано.

Хоча були й ті, кому ідея з казковим капелюхом сподобалась, про що вони написали на фейсбук-сторінці організатора свята Folk Ukraine, коментуючи зняття капелюха.

"Погляд" інформував ще в жовтні, якою буде головна ялинка країни. Зокрема, зазначалося, що символ Нового року, який встановлять на Софійській площі, буде у стилі казкового лісу, а на макеті видно, що замість зірки на ялинці буде встановлено капелюх, однак тоді громадськість, очевидно, не помітила цього.

Читайте також, щоб дізнатись, де можна купити легальну ялинку у Києві: 17 грудня відкрились офіційні ярмарки.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу - переходьте і підписуйтесь на наш телеграм-канал «Погляд Київщина - Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.