Технології
Події
Новини світу

Глобальний збій: популярний відео сервіс Tik Tok «зламався»


Користувачі по всьому світу скаржаться на неможливість нормально користуватися сервісом.

Фото: Facebook

12 листопада, в роботі сервісу Тіk Tok стався масштабний збій. Користувачі жаліються на проблеми з авторизацією, завантаженням вебсайту та входом у свої профілі в додатку. про це свідчать дані порталу Downdetector.

Найпоширеніша проблема, з якою зіткнулися сьогодні користувачі, - це робота програми. наразі техпідтримка сервісу отримала понад 10 тисяч скарг.

Окрім проблем з роботою програми, користувачі скаржаться на доступ до новинної стрічки, повідомляють про проблеми при з'єднанні з сервером.

У компанії поки ніяк не прокоментували збій.

Як відом,  соціальна мережа Тік Ток розширила можливості для своїх користувачів і провела тестування збільшення тривалості відео на цілих дві хвилини.

Раніше "Погляд" повідомляв, як 15-ти річний програміст-винахідник з Бучі розробив власну соцмережу. І досить нестандартну, адже скористатися нею зможуть навіть люди із вадами зору.

Також ви можете ознайомитись з попередніми випусками програми на сайті, обговорити це на Facebook в коментарях під відео. Також можна долучитись до перегляду наших сюжетів на Youtube, або можна слідкувати за нами в Telegram каналі.