#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Київщина
Світ-суспільство

Глобальний інтернет: 12 тисяч супутників запустять у космос

07.01.2020 Альона Ткаченко 0

У 2019-м відбулися перші масштабні випробування систем, здатних перевернути наше уявлення про інтернет-доступі. Компанія Ілона Маска SpaceX успішно запустила на орбіту Землі двоступеневу ракету Falcon.

За словами Ілона Маска, скоро всі ми зможемо отримувати доступ з космосу в будь-якій точці Землі завдяки глобальним супутниковим інтернет-операторам.

Група супутників Starlink була виведена на орбіту висотою 290 км. Це вже третій запуск на орбіту групи інтернет-супутників в рамках проекту Starlink. 

Також SpaceX планує розгорнути орбітальне угруповання з 12 тис. космічних апаратів для створення повномасштабної мережі, яка дозволить забезпечити жителів Землі доступом в інтернет в будь-якому куточку планети.

Така величезна кількість об'єктів не залишиться в космосі навічно: після завершення роботи, через п'ять-шість років, супутники будуть сходити з орбіти і повністю згоряти в атмосфері, стверджують в компанії.

Ілюстративний матеріал із відкритих джере

За інформацією: Сегодня; Настоящеее время