Новини
Київщина
Акції
Вишгород
Довкілля

Глобальне прибирання на Вишгородщині

20.09.2019 Косянчук Інна 0

Синяківські ліцеїсти  долучились до челенджу «Я прибрав – твоя черга: змінимо майбутнє разом!"

Синяківський ставок - улюблене місце відпочинку місцевих жителів. Щоб час, проведений біля водойми, був приємним і комфортним, подбали наші учні, прибравши сміття після недбалих відпочивальників. Разом нам під силу зробити планету чепурною й квітучою! Про це йдеться на Фейсбук-сторінці НВК «Синяківський хіміко-технологічний ліцей-ЗЗСО l-ll ст.» «Учні нашого ліцею взяли участь у "Глобальному прибиранні" водойм і долучилися до акції "Я прибрав - твоя черга: змінимо майбутнє разом!", зауважується в повідомленні, і, за умовами акції, додаються фото до і після прибирання.

ДОВІДКА. Челендж під девізом «Я прибрав – твоя черга-2: змінимо майбутнє разом» триває в Україні з 16 до 30 вересня за підтримки Європейського Союзу та Програми розвитку ООН.  Учнів та студентів запрошують також взяти участь в цій акції. Умови участі: зберіть друзів, приберіть біля себе береги річки чи моря, зареєструйтеся та викладіть фото «До» і «Після» прибирання в мережі Facebook з хештегом #Яприбрав_ТвояЧерга2

Міністерство освіти і науки повідомляє, що перша тисяча учасників отримає в подарунок екосумки, і зауважує: «Чи знаєте ви, що за нинішніх темпів засмічення річок, морів та океанів до 2050 року в них буде більше пластику, аніж риби? Щоб запобігти цьому, в треті вихідні вересня (цьогоріч – 21 вересня) мільйони волонтерів у всьому світі (понад 150 країн) долучаються до глобального прибирання».