Новини
Світ-суспільство
За кордоном
Війна з Росією

Глава Європарламенту закликала надати Україні танки західного зразка та пришвидшити вступ до ЄС (ВІДЕО)

06.10.2022
Країни, які бажали б надати танки, отримають компенсацію з фонду ЄС, який вже виділив 2,5 млрд євро на військові закупівлі для України.

Європейський союз повинен поставити Україні танки західного зразка та прискорити процедуру приєднання країни до ЄС.

Про це заявила глава Європарламенту Роберта Метсола.

Політикиня зазначила, що українцям потрібна зброя, якою вони можуть воювати, щоб повернути свою територію, наприклад, танки Leopard II, які мають кілька держав-членів.

Країни, які бажали б надати танки, отримають компенсацію з фонду ЄС, який вже виділив 2,5 мільярда євро на військові закупівлі для України.

Водночас, декілька країн ЄС стурбовані тим, що великі пожертвування озброєння з їхніх арсеналів можуть поставити під загрозу власний потенціал національної оборони.

Голова Європарламенту також повторила свій заклик прискорити вступ України до Європейського Союзу.

Нагадаємо, 6 жовтня ЄС затвердив восьмий пакет санкцій проти росії. До слова, 5 жовтня повідомлялося, що восьмий пакет санкцій проти кремля вже погодили. Тоді ж зазначалося, що до списку санкцій включать 35 нових осіб і компаній росії, залучених у війну проти України, псевдореферендуми та пропаганду.

Також напередодні повідомлялося, що новий пакет має також запровадити правову критерію, яке не допустить обходу санкцій.

Крім того відомо, що восьмий пакет санкцій проти росії не лише додатково обмежує торгівлю з цією країною, а й накладає обмеження на окремих осіб. Зокрема, нові торговельні обмеження мають охопити подальші заборони на імпорт російської продукції. Крім того, пакет санкцій заборонить громадянам ЄС входити до керівних органів російських державних підприємств.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.