Війна з Росією

Генштаб ЗСУ: ворог зазнав значних втрат внаслідок наступу на Київ

09.03.2022
В районі населених пунктів Бородянка та Макарів на Київщині під час наступальних дій підрозділів ЗС України окупанти зазнали значних втрат.

Генштаб ЗСУ: ворог зазнав значних втрат внаслідок наступу на Київ - зображення

Про це йдеться у вечірньому зведенні Генерального штабу ЗСУ. Зазначаться, що станом на 18:00, 9 березня, на сході країни захисники стримують противника одразу у трьох операційних районах: Донецькому, Слобожанському та Таврійському.

Водночас на північно-західному напрямку частиною угруповань зі складу сил оборони здійснюється прикриття державного кордону з Білоруссю. Триває ведення оборонної операції у Поліському та Волинському операційних районах.

Чернігів та Київ тримають оборону, повідомили у Генштабі. Натомість російські окупанти деморалізовані, психологічний стан військовослужбовців ЗС рф стрімко погіршується.

Також у Генштабі мають інформацію, що серед військових Білорусі 8 березня провели внутрішнє анонімне опитування щодо їхньої готовності взяти участь у бойових діях на боці рф. Результати показали, що більшість особового складу не готова до участі у війні проти України.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.