Війна з Росією

Генштаб ЗСУ: оперативна інформація станом на 18:00 23.03.2022 щодо російського вторгнення (ВІДЕО)

23.03.2022
Оперативна інформація станом на 18.00 23.03.2022 щодо російського вторгнення Триває двадцять восьма доба героїчного протистояння Українського народу російському воєнному вторгненню.

Угруповання сил оборони продовжує оборонну операцію проти російських загарбників, завдаючи противнику значних втрат.

На Волині, Поліссі, Сіверщині й Таврійському напрямку дії противника змін не зазнали. На Слобожанському напрямку, в місті Вовчанськ, окупанти, демонструючи таку собі "гуманітарну місію" російської федерації, організовували показову роздачу так званої “гумдопомоги” місцевим мешканцям під особистий підпис та за наявності паспорта громадянина України. На тимчасово зайнятих територіях Запорізької області противник, через проблеми з логістичним забезпеченням, намагається поповнити запаси палива шляхом його вилучення у цивільного населення та аграріїв. Сили оборони України продовжують боронити Україну як на землі так і в повітрі, поступово звільняючи її від російських окупантів.

Віримо у Збройні Сили України! Зберігаємо спокій ! Слава Україні!

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.