Війна з Росією

Генштаб показав, як ЗСУ ліквідовують псковських десантників (ВІДЕО)

Львівські десантники ліквідували майже 50 окупантів з "елітної" 76-ої десантно-штурмової псковської дивізії.

Львівські десантники ліквідували майже 50 окупантів з "елітної" 76-ої десантно-штурмової псковської дивізії.

Про це повідомляє Генеральний штаб ЗСУ. Бій тривав близько 14 годин. Зазначається, шо ворог хотів перерізати одну стратегічно важливу трасу на сході України.

Але десантники 80-ї окремої десантно-штурмової бригади ДШВ ЗСУ не дозволили розвинути наступ.

На відео, підпалена з ПТРК NLAW російська БМД

“Львівські десантники знищили близько 50 одиниць особового складу так званого елітного полку рф. Це відбулось нещодавно під час бою, який тривав близько 14 годин. Тоді ворог хотів перерізати одну стратегічно важливу трасу на сході України. Але десантники 80 десантно-штурмової бригади не дозволили розвинути наступ. Наші воїни з гранатомета NLAW підпалили російську БМД. Коли ворог зустрівся у близькому контактному стрілецькому бою з українськими десантниками, відступив. І залишав у лісосмузі тіла своїх загиблих”, — розповів Козицький. 

Бій був важкий, та навіть поранені бійці відмовилися від евакуації і продовжили вести вогонь, поки ворог не відступив.

“Того дня на цьому бійці 80-ї бригади не зупинились.

Артилерійські підрозділи 80 бригади завдали масований артилерійський удар, внаслідок якого прорідили ряди окупантів та їхньої техніки”, — зазначив голова ОВА.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.