#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Бориспіль
Кримінальні новини

Генпідрядника та топменеджмент аеропорту «Бориспіль» звинувачують у завдання мільйонних збитків державі

23.10.2020 Оксана Кириленко 0

У СБУ стверджують, що викрили механізм, організований топменеджментом міжнародного аеропорту «Бориспіль» під час закупівлі послуг з капітального будівництва об’єктів транспортної інфраструктури.

«Оперативники спецслужби встановили, що під час виконання договірних зобов’язань із будівництва транспортних споруд представники генпідрядника вступили у змову із топменеджментом аеропорту. У 2017-18 роках вони спільно фальсифікували обсяги виконаних робіт та поставлених будівельних матеріалів», - йдеться в повідомленні.

Також у СБУ розповідають, що потім ділки провели безтоварні операції через низку комерційних структур, що мають ознаки фіктивності. У такий спосіб вони перевели у готівку майже 37 мільйонів державних коштів та безпідставно сформували податковий кредит з ПДВ на понад 6 мільйонів гривень.

Правоохоронці провели обшуки в офісних та житлових приміщеннях фігурантів справи. Під час слідчих дій вилучено документацію та електронні носії, які містять інформацію про проведені незаконні операції. Також вилучено нотатки і чернетки із записами, які підтверджують незаконний характер здійснених оборудок.

Іще в Службі Безпеки України відмітили, що для отримання матеріалів, що мають доказове значення, отримали тимчасовий доступ до документів, які перебувають у розпорядженні причетних до оборудки посадовців ДП «МА Бориспіль». Зокрема, про фінансово-господарські взаємовідносини із компанією, що фігурує у кримінальному провадженні.

Триває досудове слідство.

Нещодавно «Погляд» повідомляв, що на майно президента МАУ Дихне суд наклав арешт.

Також «Погляд» розповідав, що 10 вересня Вищий антикорупційний суд розпочав розгляд клопотання про обрання запобіжного заходу Євгену Дихне.