Новини
Світ-суспільство
Війна з Росією

Генеральний інспектор ЗС Німеччини Цорн: Росія може спробувати відкрити другий фронт


Генеральний інспектор ЗС Німеччини Цорн: Росія може спробувати відкрити другий фронт - зображення

Генеральний інспектор збройних сил Німеччини генерал Ебергард Цорн вважає, що сухопутні сили Росії мають потенціал для відкриття другого фронту війни, незважаючи на виснажливі бої в Україні.

Про це він сказав в інтерв'ю Reuters.

"Наразі основна частина сухопутних військ Росії може бути пов'язана з Україною, але навіть у цьому разі ми не повинні недооцінювати потенціал російських сухопутних військ для відкриття другого театру воєнних дій", - зазначив Цорн.

Театром війни у військовій термінології називають сухопутну територію, морську акваторію та повітряний простір держав, які воюють, а також відкрите море і повітряний простір над ним, у межах яких сторони у стані війни можуть вести або ведуть воєнні дії.

Цорн підкреслив, що більша частина російського флоту ще не залучена у війну з Україною, а російські військово-повітряні сили досі мають значний потенціал, що також становить загрозу для НАТО.

Генерал також вважає, що в Росії нескоро закінчаться боєприпаси. За його словами, ці боєприпаси частково старі й дуже неточні, але саме вони завдають великих руйнувань цивільній інфраструктурі.

Цорн додав, що наразі він не очікує будь-яких далекосяжних наступів углиб української території.

Нагадаємо, за даними Пентагону, рф втратила у війні проти України від 60 до 80 тис. людей.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.