Новини
Світ-суспільство
За кордоном

"Газпром" погрожує скоротити постачання газу до Європи (ВІДЕО)

22.11.2022
Російська компанія заявила, що деякі обсяги газу, призначені для Молдови, залишаються в Україні, і попередила, що обмежить обсяги транзиту з 28 листопада.

Російський монополіст "Газпром" погрожує скоротити потоки газу до Європи, які йдуть через Україну

Російська компанія заявила, що деякі обсяги газу, призначені для Молдови, залишаються в Україні, і попередила, що обмежить обсяги транзиту з 28 листопада відповідно до кількості газу, яка не доходить до молдовських споживачів.

Зазначимо, український маршрут є останнім трубопроводом, що залишився, який все ще постачає російський газ до Західної Європи, оскільки москва поступово скорочувала поставки на континент ще з довоєнних часів.

Однак, тимчасовий уряд Болгарії та компанія "Лукойл Нафтохім Болгарія" домовилися, що вона може продовжувати свою діяльність та експорт нафтопродуктів до ЄС до кінця 2024 року за умови сплати податків у повному обсязі.

Нагадаємо, нещодавно “Газпром” виграв позов щодо оплати газу в рублях.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.