Новини
Вишгород
Довкілля

«Гаврилівські курчата» зупиняються


Компанія «Комплекс Агромарс» припинила виробництво курей-бройлерів.

Фото Вишгородського відділу поліції

Одне з найбільших виробництв курятини – «Гаврилівські курчата», що розташоване в селі Гаврилівка, зупинилося. Про це повідомляє УНН.

«Ми вже місяць як не працюємо з виробництва курей-бройлерів. Зупинили виробництво. Працює тільки наша племінна ферма - інкубуємо курчат і відвозимо на свою філію «Курганський бройлер» в Харкові. Наші всі ферми стоять, ми зупинені. Невигідно цим займатися. Немає жодного виробництва», - зазначив генеральний директор компанії-виробника «Комплекс Агромарс» Іван Зазуля у коментарі виданню.

Втім, журналісти, знявши відео на птахофабриці, дізналися й інші причини занепаду виробництва. Зокрема, одними з них називають відключення опалення і відсутність корму у птиці.

Раніше «Погляд» повідомляв, що небайдужі громадяни звернулись до поліції із скаргою на те, що  ТОВ «Комплекс Агромарс», продукцію якого знають під торгівельною маркою «Гаврилівські курчата», забруднює довкілля біологічними відходами свого виробництва. Було відкрито кримінальне провадження.

Як повідомляв «Погляд», Повітря у Києві погіршилося через автотранспорт та опалювальні установки.

Також «Погляд»  інформував, що  За 2020-й довкіллю України завдано збитків на понад 2 млрд грн.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш телеграм-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.