Новини
Київщина
Анонси
Акції
Вишгород
Суспільство
Культура
Дати

Фотопроєкт «Експонати Перемоги»: ближче познайомитися з героями

08.05.2020 Косянчук Інна 0

До 75-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні Національний музей – заповідник «Битва зав Київ у 1943 році» за сприяння управління культури, національностей та релігій Київської ОДА організував онлайн-виставку

75 років Національний музей-заповідник «Битва за Київ у 1943 році», що розташований у Нових Петрівцях Вишгородського району, зберігає пам'ять про подвиг Героїв Другої світової війни. У ці травневі дні зазвичай у музеї особливо багато відвідувачів, які приходять вшанувати пам’ять загиблих у Другій світовій війні, більше дізнатися про ті непрості часи. Однак цього року – все по-іншому. В умовах карантину можливості відвідати музей обмежені. Однак співробітники музею продовжують дослідницьку роботу, і шукають нові можливості спілкування з потенційними відвідувачами. Нині взаємодію перенесено в онлайн.

Напередодні 75 -ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні музей розпочав фотопроєкт «Експонати перемоги», мета якого - розповісти побачити особисті речі героїв, речі побуту солдатів, зброю, газетні видання, які наближали час Перемоги і які дбайливо зберігають дирекція та працівники Національного музею – заповідника «Битва зав Київ у 1943 році». Про це повідомляється на Фейсбук-сторінці музею.

«Фотопроєкт «Експонати Перемоги» передбачає публікацію в соціальній мережі Фейсбук та на офіційному сайті музею - фотографій та описів унікальних музейних експонатів, фото та інформацію про Героїв Другої світової війни», йдеться у повідомленні.

Переглянути експонати фотопроєкту «Експонати Перемоги» можна на офіційній Фейсбук- сторінці «Національний музей – заповідник «Битва за Київ у 1943 році» та на офіційному сайті музею за посиланням.