Новини
Україна
Суспільство
Технології

Фото і відео не завантажуються у Facebook


У компанії кажуть, що над виправленням помилок уже працюють

Масово це почалося під вечір 3 липня. Під час завантаження фото на сторінки Facebook вони перестали відображатися. Щодалі кількість користувачів, які скаржилися на таку ситуацію, зростала. Багато хто думав, що це пов’язано з їхніми гаджетами, то ж виключали, перезавантажували їх, але нічого не змінювалося. Більшість скарг пов’язана з проблем із відображенням фото та відеофайлів.

Однак не лише у Facebook виникли такі збої. «Під роздачу» потрапили й інші соціальні мережі, зокрема, Instagram та WhatsApp. Окремі користувачі також говорять про проблеми із завантаженням стрічки новин.

Втім, будемо сподіватися, що це не надовго. BBC News повідомляє: «Представник компанії Facebook, якій належать усі три додатки, розповів, що над виправленням помилок в роботі соцмереж уже працюють. Facebook, Instagram та WhatsApp користуються мільярди користувачів у всьому світі. Подібні збої в роботі для Facebook - не рідкість. Найбільший трапився у березні цього року, коли налагодити роботу соцмереж не вдавалося протягом 14 годин».

Скільки доведеться чекати цього разу - побачимо. Та, звичайно ж, хочеться сподіватися, що перебої усунуть якомога швидже і соцмережі працюватимуть у звичному режимі.

Скріншот зі сторінки Вишгород Вышгород Vyshgorod Uptown Вишгородський район Київщина