#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Україна
Культура
Україна-суспільство
Новини Кіно

«Фортеця Хаджибей»: виробництво фільму завершено

20.06.2020 Кочкина Марина 0

Одеська кіностудія представила Державному агентству України з питань кіно завершену виробництвом стрічку Костянтина Коновалова «Фортеця Хаджибей».

фото ДержКіно

Про це на своїй сторінці повідомляє ДержКіно. Кінопроєкт цієї пригодницької історичної стрічки з робочою назвою «Пам’ять сонця» став одним із переможців Дев’ятого конкурсного відбору Держкіно та отримав державну фінансову підтримку розміром 14 млн 011 тис. 034 грн, що складає майже 50% загальної вартості виробництва фільму.

Фільм створили спільно з Грузією та Туреччиною. Режисером картини є Костянтин Коновалов, автори сценарію – Євген Тимошенко та Костянтин Коновалов, за участі Мірзи Давітая. Генеральний продюсер фільму – Андрій Осіпов (Одеська кіностудія, Україна).

фото ДержКіно

За словами генерального директора кіностудії Андрія Осіпова, стрічку було вирішено зробити в традиціях найвідоміших фільмів Одеської кіностудії, яка минулого року відсвяткувала своє 100-річчя: «На Одеській кіностудії було знято багато улюблених глядачами картин. Саме тому в рік свого сторіччя ми хотіли зробити фільм у кращих традиціях нашого «золотого фонду» – ми хотіли подарувати глядачам гарне кіно для сімейного перегляду, кіно про дружбу, кохання і перемогу добра».

фото ДержКіно

Фільм вже має дистриб’ютора як в Україні, так і за кордоном, прем’єру планується провести одночасно у Києві, Стамбулі, Тбілісі й, звісно ж, в Одесі. Оголошена попередня дата релізу фільму – жовтень 2020 року.

Раніше Погляд повіомляв, що українську фентезі-стрічку покажуть на міжнародному кінофестивалі