Новини
Автоновини
За кордоном

Ford вироблятиме апарати штучної вентиляції легенів та засоби індивідуального захисту

30.03.2020 Александр Чернышенко 0

Наразі американський автовиробник працює разом з компаніями 3M і GE Healthcare над виробництвом індивідуальних засобів захисту і апаратів ШВЛ.

Про це повідомляє пресслужба автовиробника.

Із 3M Форд співпрацює в розробці нової конструкції повітроочисних респіраторів (PAPR), в яких будуть використані деталі обох компаній, з метою максимально задовольнити зростаючий попит на них у медиків під час пандемії.

Виробництво цих респіраторів відбуватиметься на заводі компанії у Мічигані додатково до виробництва на підприємствах 3M.

Також Ford у співпраці з GE Healthcare працює над збільшенням обсягів виробництва апаратів штучної вентиляції легенів (ШВЛ), для чого будуть задіяні виробничі потужності автовиробника.

Крім того, Ford планує виготовити за допомогою власних можливостей 3D-друку більше 100000 прозорих повнолицьових екранів для медичних працівників.

Ці лицьові щитки повністю захищають обличчя і очі від випадкового контакту з рідинами, і в поєднанні з респіраторами N95 може ефективніше обмежувати потенційний вплив коронавірусу.

https://www.facebook.com/ford/videos/146655700012466/

Нагадаємо, нещодавно керівник компанії Tesla Ілон Маск також пообіцяв швидко налагодити виробництво апаратів штучної вентиляції легенів для потреб медиків в умовах пандемії коронавірусу.