Новини компаній

Фокстрот продовжує мати найбільший вплив на розвиток економіки України

З лисичкою з давніх-давен в Україні асоціювалася такі риси характеру як хитрість та кмітливість. І саме лиску у слов'янської міфології здавна шанували за безмежну цікавість в освоєнні нового та невідомого.

Фокстрот продовжує мати найбільший вплив на розвиток економіки України - зображення

Отож так само як у Фокстроті, найвідомішій в Україні та за кордоном мережі магазинів електроніки та побутової техніки, чий бренд-персонаж лисичка Фоксі ось вже майже 30 років зваблює заглянути до себе у супермаркети і старих і малих. 

Особливо старається для покупців інтернет магазин Foxtrot у Дніпрі, не втомлюючись пропонувати геть усі цікавинки для молодих поціновувачів обладнання для відеоблогінгу, кращі ноутбуки для навчання, потужні смартфони чи спеціальні пропозиції для геймерів тощо. 

І загалом, Фокстрот єдиний вітчизняний ритейлер, що входить до найбільшої закупівельної групи національних роздрібних компаній Euronics.

Саме ця організація на прохання нашого Фокстроту з початку війни задонатила майже 700 000 євро на гуманітарні цілі нашої країни.

Безліч гаджетів для комфортного побуту

Власне, з Фоксі інакше й бути не могло, бо саме у рудої лиски розвинена воля, безстрашність, влучність та вміння здобувати усе необхідне для власного комфортного життя. 

Фокстрот за підрахунками спеціалістів все ще у ТОП-50 компаній, які мають найбільший вплив на економіку нашої держави.

І в одному з найбільших в нашій країні за обсягом продажів ритейлері дійсно є все для безтурботного побутового життя:

 • техніка для кухні та дому;

 • ноутбуки, планшети ПК та смартфони;

 • телевізори, аудіотехніка та геймерське обладнання;

 • фото, відео, аудіо електроніка;

 • уся техніка і товари для саду та дому;

 • спорядження для спорту і туризму;

 • будівельні та електроінструменти;

 • дитячі товари та кухонний посуд.

До того ж на відміну від інших відомих мас-медійних брендів, які кілька років тому відмовилися від “живих” магазинів, повністю перейшовши в онлайн, Фокстрот продовжує залишатися омніканальною мережою.

Тобто такою мережею, що сполучає власний популярний інтернет-магазин foxtrot.ua (увійшов як e-commerce-ритейлер у трійку рейтинга RDB Awards) зі 168 роздрібними магазинами в 90 містах України.

Вигоди від Фокстроту для інтернет-покупців 

Відтепер відвідувачам інтернет-магазину (а їх за підрахунками близько 5 млн.користувачів щомісяця) доступні нові цікаві можливості, такі як: 

 • проєкт pick-up, який передбачає оформлення замовлення у 5 кліків;

 • експрес-отримання замовлення протягом 60 хвилин вдома або за 30 хвилин в одному з супермаркетів;

 • доступні системи кредитування і оформлення розстрочок;

 • регулярні акції, розіграші та знижки на популярні категорії;

 • зручна та швидка доставка по всій Україні;

 • інформація про замовлення, списки бажань та обрані товари завжди під рукою в особистому кабінеті. 

І ще ж не забудьте про Фокс-клуб, на членів якого чекають і бонусний гаманець (потенційна знижка на наступні придбання), і “заморозка” ціни, і триваліший термін обміну чи повернення. 

І до всього ще й клієнтоорієнтований персонал, який і проконсультує, і порадить, і всіляко підтримає наше одвічне бажання оновлюватися та відмовлятися від ностальгічної і водночас морально застарілої техніки. 

Бо ж Фоксі також не втомлюється міняти своє забарвлення, отож і досі асоціюється з мудрістю, розумом та стратегічним мисленням. Не відставайте від рудої!


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.