#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Київщина
Спорт

Фітнес-модель із Переяслава здобула титул віце-чемпіонки України

29.05.2019 Оксана Кириленко 0

На початку травня відбувся чемпіонат України з бодібілдингу, фітнесу та атлетизму за версією всесвітньої федерації WBPF.

У номінації «Спортмодель леді 40+» віце-чемпіонкою стала переяславка, власниця фітнес-клубу «Fitness room» Людмила Борисенко (40 років).

Кожен учасник змагань повинен бути членом федерації UBPF. Для цього необхідно зробити річний внесок 500 гривень. За три місяці до турніру відбулися збори членів федерації (відповідно майбутніх учасників). У цей період президент UBPF Валерій Луцак (майстер спорту міжнародного класу, Заслужений тренер України) особисто оцінює форму конкурсантів. Якщо, на його думку, перспектив у змаганнях хтось не має, то й до участі допущений не буде. Сам турнір складається з трьох етапів для кожної категорії: обов’язкове позування, вільне позування та привітання (для шістьох фіналістів).

Підготовка до змагань вартувала жінці приблизно в 5 тисяч гривень щомісячно.

Це – і зарплата тренеру, і оплата постійних необхідних масажів, і правильне харчування, і дорогі вітаміни. Протягом підготовки Людмила не могла навіть полікувати хворе горло (антибіотики вживати заборонено).

Як приз Людмила отримала абонемент в зал, сертифікат на 300 євро на пошиття купальника, кубок та медаль.

За інформацією "Вісник Переяславщини"