#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Гостомель

Фірму, яка будує ЖК «Авіатор» у смт. Гостомель позбавили ліцензії

05.12.2019 Погляд

3 жовтня 2019 року Державною архітектурно-будівельною інспекцією України було анульовано ліцензію ТОВ “Будівельна компанія “Оріджин” (код ЄДРПОУ 41660397) на провадження господарської діяльності з будівництва об'єктів. Саме це товариство будує скандальний ЖК “Авіатор” у Гостомелі, на якому виявлені численні порушення, а ДАБІ зупинила роботи на ньому.

Та не дивлячись на заборону, ТОВ “БК “ОРІДЖИН” у цей період активно вело роботи на об'єкті будівництва - ЖК “Авіатор” (за адресою: вул. Мисливська, 24, 26, 28, 30, 32, смт. Гостомель, Київська обл.), який відноситься до класу наслідків СС3. Оплативши штрафи, забудовник вирішив, що має повне право будувати далі. Попри численні порушення.

Ще раніше ІА “Погляд” повідомляв, що на найбільшому в Україні сайті з пошуку квартир ЛУН ЖК “Авіатор”, що споруджуються в Гостомелі, внесено до категорії проблемних.