Новини
Фастів
Культура

Фастівський фільм отримав Гран-прі на фестивалі «Чілдрен Кінофест»


Гран-прі та приз у 20 000 грн за версією почесного журі конкурсу дитячих фільмів отримала стрічка «Сузір’я Єдинорога» 14-річної Влади Березанської з Фастова.

Про це йдеться у повідомленні фестивалю.

Також найкращими стрічками у категоріях 7-10 та 11-14 років стали фільми «Історія НЕЧТО» (реж. Васіліса Найдьонова, Всеволод Неймирок, Харків) та «Пандемія» (реж. Елеонора Чолак, Білгород-Дністровський). Приз глядацьких симпатій, який присуджується за результатом онлайн-голосування глядачів, отримала стрічка «Білочка Софія» 9-річної Таїни Щегельської з Кам'янця-Подільського.

За сюжетом фільму «Сузір’я Єдинорога», юна дівчина втікає від сірого сьогодення на околицю міста, виконуючи умови екстремального флешмобу «Зникни на 24 години». З нею знайомиться місцевий хлопець, який розповідає про свою таємницю. Разом вони повертаються у місто, ставши друзями.

Цього року фільм «Сузір’я Єдинорога», окрім фестивалю «Чілдрен Кінофест», візьме участь ще у двох кінофестивалях в номінації «Найкращий дитячий ігровий фільм».

Переглянути фільм «Сузір’я Єдинорога» можна за посиланням.

Нагадаємо, нещодавно «Погляд» повідомляв, що українські кінорежисери перемогли на міжнародному фестивалі незалежного кіно.