#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Макарів
Фастів

Фастівському ККП доручили розірвати договори на вивезення сміття на полігон з інших регіонів (ВІДЕО)

06.03.2020 Александр Чернышенко 0

Фото - Fastiv.TV

Відповідне рішення «Про упорядкування захоронення твердих побутових відходів з інших населених пунктів України» ухвалила Фастівська міськрада на своєму засіданні 26 лютого 2020 року.

Інформаційна агенція «Погляд» надіслала інформаційний запит та отримала від Фастівського комбінату комунальних підприємств перелік контрагентів, з якими розриваються договори на вивезення сміття на Фастівське міське сміттєзвалище.

Отже, на Фастівський полігон більше не вивозитимуть сміття наступні контрагенти:

  • ФОП Швець А. В., що знаходиться у селі Крюківщина Києво-Святошинського р-ну  (договір № 1/т від 11.01.2019 року);
  • КП «Комбінат комунальних послуг с. Білогородка», що знаходиться у селі Білогородка Києво-Святошинського р-ну (договір № 34/т від 19.08.2019 року);
  • КП «Керуюча компанія Чабани», що знаходиться у смт Чабани Києво-Святошинського району (договір № 37-т від 02.10.2019 року);
  • ТОВ «Бахмачгазбудсервіс», що знаходиться у селі Петропавлівська Борщагівка Києво-Святошинського району (договір № 39-т від  29.10.2019 року);
  • ТОВ «Добробут-2011», що знаходиться у селі Вільне (договір № 272/т від 16.09.2019 року);
  • ТОВ «Вторресурси Київського картонно-паперового комбінату», що знаходиться у м. Обухові (договір № 279/т від 07.11.2016 року).

Натомість Фастівський полігон тимчасово (на півроку) прийматиме сміття з Макарова. З таким проханням звернулась до фастівської влади влада Макарова.

За словами міського голови Фастова Михайла Нетяжука, селище Макарів зайняло чітку позицію щодо необхідності створення Фастівського району з центром у Фастові та згодилось входити до нього. Тому Фастів врахував це позитивне налаштування селища до міста. А оскільки на Макарівському полігоні виникли певні проблеми, на прохання селищного голови Макарова Фастів на півроку погодив прийняття твердих побутових відходів на міський полігон. З умовою, що після оформлення всіх документів і нормального функціонування Макарівського полігону, Фастів матиме право ту ж кількість сміття, яка була привезена на Фастівський полігон, завезти на Макарівський полігон.

На думку міського голови – це страховий запас на випадок непередбаченої ситуації і залишати в ситуації на призволяще Макарів Фастів не має права.

Слід зазначити, що питання тимчасового вивезення сміття з Макарова на Фастівський полігон лобіював нинішній депутат Верховної Ради Олег Дунда, який посприяв такому вирішенню проблеми, яка трапилась з макарівським сміттям.

Також на одній з міських апаратних нарад Михайло Нетяжук нагадав, що у 2019 році вперше за 10 років на Фастівському полігоні твердих побутових відходів була зроблена пересипка. Тобто був завезений ґрунт, який покрив тверді побутові відходи, які накопичувались там не один рік і роботи в цьому напрямку будуть продовжені.

Мер Фастова повідомив, що на Фастівському полігоні зараз встановлена відеокамера, яка фіксує машини, які заїжджають на полігон, щоб керівництво підприємства і правоохоронні органи могли бачити все, що там відбувається.