Фастів
Події

Фастівська та Томашівська громади посилюють співпрацю

Ефективна співпраця громад має посилити зусилля у напрямку розвитку комфортного та безпечного середовища для їхніх мешканців.

Фастівська та Томашівська громади посилюють співпрацю - зображення

Фастівський міський голова Михайло Нетяжук та Томашівський сільський голова Олена Пашун 26 січня підписали документ про співробітництво громад. Про це повідомили на фейсбук-сторінці Фастівської міської ради.

Наразі співпраця вже відбувається, наприклад, у сферах медичних та соціальних послуг.

"Однак, маючи значний потенціал для розвитку, пов’язаність транспортною та дорожньою інфраструктурами, спільними традиціями тощо, обидві громади планують нарощувати партнерські стосунки", – йдеться у дописі.

У міськраді переконані:  добросусідські стосунки громад допомагатимуть ще ефективніше працювати у напрямку розвитку комфортного та безпечного середовища для жителів регіону.

Раніше повідомлялося, що громади Київщини минулого року отримали понад 15 мільйонів гривень туристичних зборів. Надходження до місцевих бюджетів Київської області у порівнянні з 2020 роком зросли більш ніж вдвічі.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.