Фастів
Олімпійські види спорту

Фастівчанка - серед найкращих сумоїсток світу

Тріумфально для збірної України завершився чемпіонат світу з сумо, що відбувався на батьківщині бойового мистецтва в Японії, в місті Осака, у середині жовтня. Серед тих, хто приніс перемогу збірній Україні – була фастівчанка Іванна Березовська.

Про це повідомляє фастівський журнал «Наш Городок».

Національна команда вперше посіла перше місце (!) у загальному заліку, здобувши 10 медалей – 4 золотих, 2 срібні та 4 бронзові серед дорослих.

Фастівська спортсменка не змогла вибороти золото, адже різниця у вазі з суперницею-росіянкою виявилася дуже великою. Але, показавши достойну боротьбу у фінальній сутичці, фастівчанка посіла 2 місце у ваговій категорії понад 80 кг, здобувшу срібну нагороду.

Нагадаємо, у минулому році Іванна теж посіла 2 місце в цій ваговій категорії. Але вона не збирається зупинятися на досягнутому, а планує наполегливо працювати та змагатися за І місце на чемпіонаті Європи і на Чемпіонаті світу 2020.