Новини
Фастів

Фастівська дитяча музична школа навчає дітей дистанційно


Викладачі школи намагаються надавати учню посильну допомогу. Вони спілкуються з учнями та проводять заняття за допомогою відеозв'язку через Вайбер, Телеграм, Скайп та інші програми.

Про це йдеться у повідомленні дитячої музичної школи Фастова.

І хоча є певні проблеми зі зв'язком та викладанням матеріалу, проте викладачі школи стараються донести до учнів потрібну інформацію.

Педагоги музичної школи поділились своїми враженнями від дистанційного навчання:

Ткачук В А. (викладач по класу бандури):

«У дистанційному навчанні є свої плюси та мінуси. Плюси у тому, що учні самостійно розбирають ноти, згадують, що сольфеджіо, яке не всі люблять, дуже важливий предмет. Учні пробують себе у якості улюблених ними блогерів. Вони добре готуються до уроків, регулярно відправляють відео з домашніми завданнями. Мінус - це якість зв'язку. Не завжди можна добре почути, побачити, вчасно зробити зауваження. Технічні можливості у всіх різні. І, взагалі, дистанційне навчання не замінить живого спілкування і роботи в класі».

Ільчук І.О. (викладач по класу гітари):

«Музична школа на час карантину перейшла на дистанційне навчання. Уроки онлайн - це досить цікавий новий тип роботи і для мене, і для учнів. Адже, з моєї сторони застосовуються нові форми та методи викладання гри, а діти, в свою чергу, стають більш самостійними та відповідальними. Дякую моїм дорогим учням та їхнім батькам за допомогу в організації процесу навчання».

Марченко І.М. (викладач сольфеджіо та музичної літератури):

«Карантин - це час випробувань для дітей, батьків та вчителів. Це час, коли ми всі по-новому вчимося спілкуватись. Викладачі теоретичних дисциплін з розумінням ставляться до ситуації і роблять все можливе, щоб учні отримали нові знання. Для цього проводяться відеоуроки, надаються ілюстрації, пояснення, посилання на сайти, проводяться тести, анкетування та інші види роботи».

Адміністрація музичної школи просить батьків та учнів школи, які ще не задіяні у дистанційному навчанні, терміново зв'язатися із своїми викладачами.

Фото - Фастівська ДМШ.